Робота в DataArt

Умови роботи

DataArt бере людей працювати не в проект, а в одну зі своїх компаній – частину глобальної мережі. Якщо проект закінчився або вам стало некомфортно у ньому працювати, можна обговорити з менеджерами перехід до іншого проекту.

У DataArt гнучкий графік роботи, про який колеги домовляються всередині проекту.

У DataArt усі діляться своїм досвідом із колегами: у нас відбувається багато лекцій, семінарів, вебінарів, конференцій.

У центрах розробки зібрано величезну бібліотеку власних курсів із усіх технологій та методологій, на які є попит, також можна навчатись і за межами DataArt. Якщо ж вам потрібно підтягнути англійську, це можна зробити безпосередньо в DataArt.

Розміри компенсації обговорюються з кожним кандидатом індивідуально. Якщо згодом ви відчуєте, що компенсацію варто переглянути, ви у будь-який момент зможете надати аргументи на користь її збільшення.

Якщо вам потрібен другий монітор, вентилятор на робочому столі або банани на підвечірок – все можна організувати.

Do’s

 • Люди – головна цінність. Ми сприймаємо їх вільними і відповідальними, ми ставимо перед собою завдання навчитися взаємодіяти один з одним із максимальною користю.
 • Толерантність. Ми любимо різноманіття – воно допомагає нам еволюціонувати.
 • Гнучкість. Ми не догматики, бо готові до змін, якщо того вимагають обставини.
 • Щирість. Ми намагаємося говорити те, у що віримо, і вірити в те, про що говоримо.
 • Ввічливість. Ми ввічливі, тому що це ефективно і дає можливість не витрачати емоції на дрібниці.
 • Професійність. Ми хочемо вміти добре робити те, що обіцяємо.
 • Терпіння. Ми не жертвуємо майбутнім заради миттєвої вигоди і не зупиняємось після перших невдач.

Dont’s

 • Агресія. Ми хочемо бути адекватними та вмотивованими, агресія ж до цього не спонукає.
 • Занудство. Ми не любимо зануд – вони зганяють злість, виправдовуючи свій поганий настрій. Зануда отруює атмосферу довкола себе.
 • Мікроменеджмент. Ми проти того, щоб змушувати підлеглих робити те, чого хоче керівник. Це сковує та демотивує.
 • Легковажність та безвідповідальність. Ми намагаємося довіряти людям, а тому обіцяти і не зробити – це удар по системі цінностей цілого DataArt.
 • Зарозумілість. Ми не дуже любимо тих, хто не готовий відповідати на дурні питання, не хоче пояснювати очевидного та не здатний чути інших.
 • Догматичність. Ми знаємо, що є різні шляхи для досягнення успіху.
 • Надмірний змагальницький дух. Ми не хочемо, щоб бажання перемогти колегу підштовхнуло когось до деструктивних дій.

Соціальный пакет

 1. Відпочинок колег у DataArt організовано згідно із законодавством країни, до якої належить колега. Відпустку, відгул, або день відпочинку можна взяти і на зовсім короткий термін, наприклад, на один день чи кілька годин.
 2. В усіх центрах розробки ми або оформлюємо для колег ДМС, або під наглядом відповідального лікаря відправляємо до кваліфікованих медиків та компенсуємо витрати на лікування.
 3. DataArt оплачує лікарняний згідно з місцевим законодавством. Окрім того, колеги можуть хворіти десять днів на рік без лікарняного листа і довідок.
 4. У кожній країні ми відпочиваємо в державні свята цієї країни. Якщо клієнт просить наших колег вийти на роботу у вихідні, відпрацьовані дні компенсуються додатковими вихідними.
 5. Окрім двох великих корпоративних свят – Нового року та Дня народження DataArt – ми проводимо багато різноманітних вечірок.
 6. У більшості локацій DataArt завжди є чай, кава, молоко та свіжі фрукти, парковка для велосипедів, спортивні тренажери, душ (де це можливо), настільні ігри, ігрові приставки, а також інші приємні дрібниці.