Кар'єрний ріст

DataArt – децентралізована організація, у нас немає одного головного керівника, а наша структура максимально спрощена. Це забезпечує нам гнучкість, потрібну для швидкої адаптації до зміни зовнішніх обставин. Крім того, це означає, що в DataArt немає кар’єрних сходинок як таких – точніше, вони не формалізовані і більше схожі на рольову гру: ви розвиваєте вміння та стаєте крутішими.

У DataArt розроблено власну освітню структуру DataArt.EDU. Вона складається з трьох блоків – технологічного, менеджерського та мовного, та полягає у тому, щоб колеги безкоштовно підвищували свою теперішню кваліфікацію або отримували нову.

 Більша частина освітнього контенту створена всередині DataArt та скерована під ваші потреби. Зараз у нашій бібліотеці є близько ста власних курсів, які навчають тому, що використовується в реальних проектах. Курси розробляють досвідчені фахівці, які підбирають теоретичний контент – відеолекції, тексти, онлайн-довідники та формують фінальні завдання.

У DataArt немає регулярної переатестації. Єдиним робочим механізмом переоцінки рівня кваліфікації залишаються «грейди». Це оцінки, які виставляють спеціалісту його досвідчені колеги, з якими він разом працює в проекті або зустрічається в процесі роботи. При цьому враховуються як професійні якості, так і поведінка: репутація – головна внутрішня валюта в DataArt.

Система «грейдів» у DataArt не пов’язана безпосередньо з розміром компенсації: не існує такої таблиці, в якій вказано, яка сума відповідає певній посаді. Але якщо ви будете розвиватися, то зростатиме і ваш прибуток. Якщо розмір компенсації перестане вас влаштовувати, ви завжди можете обговорити її збільшення. Свої побажання доведеться обґрунтувати і стабільно позитивні відгуки колег можуть допомогти у піднятті компенсації.

Інша характеристика, яку повинен мати колега – це кваліфікація. Її надають, коли беруть на роботу або коли людина пройшла курс та виконала підсумкове завдання в нашій освітній системі EDU. Кваліфікації прив’язано до конкретних технологій або вмінь: Java, .NET, Ruby, QA, Webmaster тощо. За кожною із відповідних кваліфікацій колега оцінюється за шкалою від junior до senior.

  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    1 березня