Як потрапити в dataart

Надішліть резюме з детальним описом вашого професійного досвіду – навіть того, що не стосується вакансії безпосередньо. Розкажіть про проекти, в яких брали участь, додайте посилання на власні розробки. Вкажіть, чи можуть вас зацікавити інші вакансії, опишіть ваш досвід у суміжних галузях. Якщо ви ще студент, обов’язково назвіть курси, які ви прослухали, конкурси та олімпіади, в яких брали участь.

До резюме варто додати лист, у якому потрібно пояснити, чим вас зацікавила вакансія, та чому саме ви повинні отримати цю роботу. Це дасть вам можливість виокремити себе, а HR-менеджеру – запам’ятати вас. Бо у DataArt кожен із менеджерів щодня отримує не менше 20 резюме, і якщо до одного з них доданий послідовний та цікавий текст, шанси кандидата суттєво зростають. Якщо ж вакансію вже закрито, можливо, наш HR-менеджер зможе підібрати для вас іншу.

Співбесіда у DataArt зазвичай триває у чотири етапи: співбесіда-знайомство, телефонна розмова англійською мовою, технічна співбесіда та співбесіда в проект. На першому знайомстві HR-менеджер розповідає кандидатові про DataArt, а він ставить свої питання. Далі ми оцінюємо здатність кандидата зрозуміло і ввічливо спілкуватися англійською, тому що в більшості проектів потрібно розмовляти безпосередньо із замовником. Також ми проводимо технічну співбесіду, яка може бути поєднана з тестом, більше схожим на роботу над реальним проектом, аніж на університетський іспит. Наприкінці відбувається знайомство із лідером вашого майбутнього проекту.

Наші розробники регулярно спілкуються з іноземними замовниками, тому ми обов’язково проводимо з кандидатом співбесіду англійською. Зазвичай це телефонна розмова на прості теми про життя, але за вашим бажання ми можемо запросити вас у офіс. Після розмови наш викладач оцінює здатність кандидата висловлювати свої думки та його стиль мовлення, потім вимову, граматику тощо. Якщо вміння спілкуватися англійською виявиться недостатнім, можна пройти співбесіду через півроку чи рік. Потім можна продовжити вивчення мови вже безпосередньо у DataArt.

Кожен п’ятий із тих, хто сьогодні працює в DataArt, колись прийшов до нас стажером. Ми регулярно запрошуємо пройти у нас оплачувану DataArt практику початківців-розробників та студентів, які володіють розмовною англійською та теоретичними знаннями з обраної технології. Під час стажування вам доведеться розв’язувати практичні завдання в реальних проектах під керівництвом одного з наших досвідчених працівників. За її результатами ваш ментор зможе рекомендувати DataArt запросити вас на роботу.

У DataArt гнучкий графік роботи, тому серед наших колег доволі багато студентів, що поєднують її з навчанням. Тим більше, заняття в університетах зазвичай відбуваються вранці, а години перебування у нас починаються з 13:00, і необхідний час можна відпрацювати ввечері. Головне, одразу попередити HR-менеджера та майбутніх колег з проекту щодо своїх навчальних планів. А ось поєднувати роботу в DataArt з роботою в інших IT-проектах заборонено, і новим колегам зайнятість на півставки ми не пропонуємо.

  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    1 березня