Андрій Дереза

Андрій Дереза

Дніпро

Керівник центру розробки DataArt у Дніпрі

Біографія

Андрій Дереза приєднався до DataArt у 2012 році як керівник дніпровського офісу розробки. Він відповідає за поточну діяльність філії, виробництво, пошук нових колег та управління персоналом.

До приходу в DataArt Андрій більше восьми років займався архітектурою програмних рішень і розробкою ПЗ в компаніях Caddiesoft Ukraine, Magicom Software та PC-Service, а потім більше двох років керував IТ-департаментом української компанії VIP-Line.

Андрій закінчив Дніпропетровський національний університет за спеціальністю “Програмне забезпечення автоматизованих систем управління” й отримав ступінь магістра комп’ютерних наук. Захистив кандидатську дисертацію з АСУ та прогресивних інформаційних технологій. Автор 21 наукової роботи у галузі IТ та обробки статистичних даних, учасник наукових та науково-технічних конференцій, автор патенту України в галузі застосування IT в медицині.

Він брав участь в олімпіадному русі, де посідав перші місця на Всеукраїнських олімпіадах з програмування, а в 2001 році став переможцем найбільшої міжнародної олімпіади ACM ICPC.