Антон Михайлюк

Антон Михайлюк

Київ

Керівник центру розробки DataArt

Біографія

Антон приєднався до DataArt у 2011 році як HR-менеджер київського офісу компанії, пізніше став HR-директором, а з 2017-го — керівником київського центру розробки DataArt.

До DataArt працював на факультеті прикладної математики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на наукових, викладацьких та адміністративних посадах, керував низкою великих проектів з розробки програмного забезпечення для Міністерства освіти та інших відомств України. У Київському університеті імені Бориса Грінченка був завідувачем кафедри інформаційних технологій і керівником лабораторії прикладної інформатики.

Закінчив з відзнакою Київський політехнічний інститут у 1985 році. У 1992 році захистив кандидатську дисертацію на стику спеціальностей «Програмне забезпечення обчислювальних машин» і «Комп'ютерні системи та мережі». Автор близько ста наукових статей і близько 30 авторських свідоцтв і патентів. Як науковий керівник підготував чотирьох кандидатів технічних наук.