Деніел Пікарж

Деніел Пікарж

Нью-Йорк

Віце-президент із розвитку бізнесу, медична практика

Біографія

Деніел Пікарж відповідальний за розвиток бізнесу DataArt у галузі охорони здоров’я, керує співпрацею із фармацевтичними компаніями та медичними організаціями. Він приєднався до DataArt у 2013 році вже маючи більше двадцяти років досвіду застосування інформаційних технологій у біології та медицині. У доробку Деніела – технологічне забезпечення понад 130 компаній, які займаються управлінням клінічними дослідженнями, страховим забезпеченням, ліками, автоматизацією продажів медикаментів.

До приходу в DataArt Деніел обіймав керівні посади у кількох міжнародних медико-технологічних компаніях – від стартапів до провідних фармацевтичних корпорацій, таких як Merck Medco та Medidata, де він відповідав за автоматизацію системи обліку рецептурних ліків, підтримку виробництва, аутсорсинг та технічну підготовку колег.

Деніел – ветеран армії США. У роки служби його спеціальністю були радіаційний, хімічний та біологічний захист. Під час проведення операцій «Відродження надії» та «Гнів кондора» його скерували до Сомалі, де відповідав за безпеку гуманітарних місій у південній частині країни. Його заслуги під час операцій були офіційно відзначені почесними грамотами. Деніел – володар почесного сертифікату Технологічного інституту «Чабб» у галузі створення комп’ютерних мереж і забезпечення інформаційної безпеки, а також має почесний диплом Центру радіаційного, хімічного та біологічного захисту Армії США та ступінь бакалавра соціології та юриспруденції коледжу Рамапо в Нью-Джерсі.