Євген  Голанд

Євген Голанд

Нью-Йорк

Президент і засновник DataArt

Біографія

Євген Голанд – президент і засновник DataArt. У Євгена 20-річний досвід роботи в IT. Ще у 1997 році він був одним із перших, хто зміг оцінити перспективи офшорної розробки. Це дало йому можливість сформулювати стратегію організації, з того часу шлях DataArt –  це ставка на людей, передусім на класних інженерів.

Євген входить до ради директорів DataArt та відповідає за стратегічне планування, розвиток організації, управління главами департаментів та стратегічним партнерством DataArt. До того ж, саме Євген керував запуском нинішньої системи DataArt CRM.

За час своєї кар’єри в IT він брав участь у багатьох успішних проектах. Найбільш відомий із них – Mail.ru, одним із засновників якого був саме він. Mail.ru був запущений на технологіях, розроблених DataArt, потім його продали приватним інвесторам. Зараз Mail.ru – найбільший у Східній Європі інтернет-портал.

Євген Голанд очолює виконавчу раду асоціації OOBP.org – професійної спільноти, мета якої – підвищення ефективності в індустрії аутсорсингу. Окрім того, Євген очолює відділ SME Global Sourcing у Міжнародній асоціації професіоналів аутсорсингу (IAOP) та є членом консультативного комітету організації Billion Minds Foundation.

Євген закінчив факультет комп’ютерних наук у Нью-Йоркському університеті та отримав ступінь МВА у Школі бізнесу Роберта Сміта Мерілендського університету.