Микола  Сніжко

Микола Сніжко

Київ

Президент центру розробки DataArt у Києві

Біографія

Микола Сніжко приєднався до DataArt у 2011 році як керівник київського офісу організації.

До приходу в DataArt з 2008 року був заступником директора Науково-дослідної лабораторії прикладної інформатики Київського університету ім. Бориса Грінченка. З 2000 до 2008 рр. очолював видавництво «Наукова книга», котре підготувало більше 200 підручників для тих, хто отримує професійно-технічну вищу освіту, а також наукові, публіцистичні, дитячі, художні видання.

У 1995-1999 роках працював директором видавництва навчальної літератури. Ще раніше обіймав керівну посаду в управлінні Міністерства енергетики України та комерційних структурах при міністерстві.

Закінчив факультет інженерної освіти Київського політехнічного інституту, а також Інститут електродиаміки АН України за спеціальністю Інженер. У 2011 році захистив кандидатську дисертацію з проблем запровадження інформаційних технологій в освітній процес і отримав ступінь кандидата педагогічних наук. Працюючи в IT, став автором двох патентів України, двох авторських свідоцтв та сімох наукових публікацій. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України», почесною грамотою Кабінету міністрів України, грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України та київського міського голови.