Олександр  Співаковський

Олександр Співаковський

Херсон

Науковий консультант

Біографія

Олександр Співаковський долучився до DataArt у 2007 році як керівник центру розробки у Херсоні. Він координує декілька важливих IT-проектів, зокрема й проект програми Tempus TACIS “Північний Нью-Йорк та Південна Україна: Нове партнерство університетів для розвитку бізнесу й економіки”, є науковим керівником таких навчальних курсів як “Дистанційне навчання у лінійній алгебрі” і “Розробка методів та технологій проектування гнучких розподілених педагогічних програмних середовищ в IT-проектах”.

Його науковий авторитет і стратегічний підхід до планування дають можливість DataArt залишатися лідером із науково-дослідної роботи в регіоні.

До приходу в DataArt Олександр Співаковський обіймав посаду проректора Херсонського державного університету й відповідав за інформаційні технології, міжнародні зв’язки та соціально-економічні дослідження.

У 1985 році Олександр Володимирович став кандидатом математичних наук, а у 2004 році захистив докторську дисертацію на тему “Застосування комп’ютерних технологій при вивченні вищої математики”. З 2008 року Олександр Співаковський – почесний професор Академії ім. Яна Длугоша, а в 2012-му він пройшов стажування в Університеті Східного Вашингтона за програмою Ради міжнародних досліджень та обміну (IREX), спрямоване на підтримку адміністративного управління університетами.

Олександр Співаковський є автором 104 наукових публікацій у галузі алгебри, інформаційних технологій та педагогіки, співавтор підручника “Система лінійних рівнянь”.