DataArt Executives meetup: Євген Голанд, Максим Жданов, Андрій Шкляров

12 серпня

четвер, 19:00

Безкоштовно

Отель М1,
Лідерсівський бульвар, 1

Максим Жданов, віце-президент DataArt і один із лідерів Travel-практики, виступить із доповіддю “Нова нормальність в індустрії подорожей”

Пандемія коронавірусу призвела до наймасштабнішої кризи в новітній історії сфери перевезень, туризму і готельного бізнесу. Лише за декілька тижнів завантаження готелів впало на 95%, а рівень безробіття у ключових сегментах travel індустрії, за оцінками більшості експертів, сягнув 50–60%. Під час найсуворіших обмежень обсяг авіаперевезень впав майже на 80%, транспортні компанії були змушені значно скоротити персонал, а туристичні агенції не могли впоратись із запитами на скасування турів, термін обробки яких сягав 90 днів.

Карантин вплинув на всі сфери життя, на довгі місяці змінивши звичний порядок речей. Працювати, робити покупки, спілкуватися та розважатися довелося по-новому. Наразі кордони поступово відкриваються, але уявлення про норми вже змінилось. Ми встигли звикнути до соціальної дистанції та масок, компанії освоїлися з дистанційною роботою та впровадили нові політики безпеки, покликані захистити і персонал, і споживачів.

Довгострокові зміни очікують галузі туризму і пасажирських перевезень: наприклад, ПЦР-тести доступні й необхідні повсюдно, а вакциновані та перехворілі на COVID-19 пасажири отримують більшу свободу пересування.

Ця криза, як і будь-яка інша, створює можливості для людей, відкритих новому і здатних швидко адаптуватися до мінливих умов. Як проходитиме відновлення? Чи стане воно фундаментом подальшого розвитку галузі?


Президент і засновник DataArt Євген Голанд виступить із доповіддю “Професіонал очима компанії”

Обміркуємо:

  • Як бізнес дивиться на фахівців, як оцінює та за що їх цінує?
  • У якій точці перетинаються представники IT та бізнесу?
  • Що компанія може запропонувати професіоналам?

Андрій Шкляров, Chief Compliance Officer DataArt, виступить із доповіддю “Сучасні ризики інформаційної безпеки у сфері розробки ПЗ на замовлення”

Питання інформаційної безпеки у сучасних умовах набули першорядного значення. На які вразливі ділянки варто звернути підвищену увагу аутсорсинговим компаніям? Як краще управляти ризиками безпеки в галузі розробки ПЗ на замовлення?

 

З усіх питань пишіть Єкатерині Харченко: ekaterina.kharchenko@dataart.com.

До зустрічі!

  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    31 грудня