HR talk: Recruitment and relocation in focus

23 березня

вівторок, 18:30

Безкоштовно
Приєднуйтесь до наших HR-експертів, щоб обговорити теми рекрутингу та адаптації після переїзду в багатонаціональну і багатокультурну середу.

Мова: англійська.

СПІКЕРИ ТА ТЕМИ

Ханна Янкіна — HR-менеджер, DataArt (Польща).

Працює в IT-індустрії понад сім років з кандидатами в Україні, Росії, Бразилії, Індії та на Філіппінах для підтримки польського, українського та німецького ринків. У DataArt надає консультації з питань написання резюме, бере участь у підготовці до співбесід і переговорах про зарплату, допомагає у процесах переїзду. Як спікер розповідає про міжкультурний рекрутинг. Захоплення: рекрутинг і мотоцикли.

Тема: Моделі міжкультурного рекрутингу — приклади

Уся справа в тому, щоб отримати вигоду від співпраці різних культур. Вам потрібно навчитися користуватися перевагами різноманітності. Ханна позначить культурні моделі, обговорить конкретні й незручні міжкультурні ситуації та проаналізує приклади зі свого професійного життя. Це прекрасна можливість повчитися на чужих помилках, дізнатися трохи більше про себе, своїх кандидатів або колег.

 

Тетяна Карачевцева — Global Compensation & Benefits Manager / HR Manager, DataArt (Болгарія).

До DataArt понад десять років працювала в секторі FMCG в Україні, де обіймала різні посади у відділах продажів, фінансів та управління персоналом. Основна частина кар'єри пов'язана з Total Rewards. Сертифікований фахівець програми Global Remuneration Professional. Магістр міжнародної економіки Національного університету ім. В. Н. Каразіна, Харків. Переїхала з України в Болгарію у 2016 році разом із сім'єю.

Тема: Успішна адаптація співробітників після переїзду

Переїзд завжди приносить стрес, бо це безліч змін в особистому та професійному житті. Чим швидше нові співробітники зможуть адаптуватися на новому місці, тим швидше почнуть продуктивно працювати, а компанія відчує переваги переїзду. У презентації зосередимось на корисних лайфхаках, які допоможуть зробити процес адаптації після переїзду гладким і ефективним.