IT talk “Читайте між рядків: якими насправді будуть проект і компанія, куди вас запрошують працювати?”

6 вересня

понеділок, 18:00

Безкоштовно
DataArt запрошує розробників, тестувальників, бізнес-аналітиків і всіх залучених у розробку на онлайн IT talk. Разом з експертами обговоримо, як правильно вибрати проект або компанію для роботи.

У всіх є власні плани розвитку в професії, і не існує однозначної відповіді на запитання “Де краще працювати?”. Але є ознаки, за якими ви вже на етапі співбесіди (або навіть з опису вакансії) можете зрозуміти масштаб проектів, підхід до розробки, рівень бюрократії, особливості корпоративної культури, можливості для навчання і розвитку, стабільність компанії та багато іншого. На зустрічі експерти з великим досвідом роботи в різнопланових проектах розкажуть, на які маркери потрібно звертати увагу в першу чергу та як правильно їх інтерпретувати.

Тези:

 • Не кожен проект підходить інженеру, так само не кожен інженер підходить проекту.
 • Співвідношення ризик/прибуток.
 • Співвідношення інновації / зона комфорту.
 • План персонального розвитку / зона розвитку.
 • Довгостроковий/короткостроковий проект.
 • Пошук невидимих рожевих єдинорогів.
 • А що з бенчем?
 • Запитання на співбесіді.

Спікери

Сергій Просін — Delivery Manager, DataArt.
Починав з розробки під .NET і Java, потім лідив невелику команду, поступово акцент все більше зміщувався в бік управління проектами. Приєднався до DataArt як проектний менеджер та наразі допомагає існуючим і новим клієнтам отримувати від співпраці те, що допоможе їхньому бізнесу.
Часто збирає цілі команди та намагається знайти людей для закриття окремих позицій в існуючих акаунтах. Упевнений, що проекту і людині потрібно знайти один одного, щоб досягти успіху з обох сторін.

Роман Єнікєєв — Delivery Manager, DataArt.
За освітою математик-програміст. Понад 13 років працює в IT, 10 з них — у DataArt. До цього у веб-студії брав участь у розробці понад 50 сайтів від візитівок до веб-магазинів і кастомних рішень. Із бекенд-технологій працює зі скриптовими мовами, JVM-стеком, NodeJS. На фронтенді довелося попрацювати з усіма основними технологіями.

Мова доповідей - російська.

 • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
  31 грудня