IT talk “Година з експертами: як розпочати свій шлях в IT”

24 квітня

субота, 11:30

Безкоштовно
Запрошуємо студентів і фахівців-початківців на зустріч, де обговоримо, як розпочати свій шлях в IT. Наші експерти з розробки, тестування і менеджменту розкажуть, з чого починалася їхня кар'єра в IT, та поділяться практичними порадами.

Обговоримо:

  • Бути чи не бути: як потрапити в IT?
  • Вільне плавання: Freelance в IT.
  • З чого почати та як визначити свій напрямок.
  • Як влаштуватися на роботу в компанію: пройти співбесіду, стати учасником практикантської програми/школи.
  • Історії колег у DataArt.
  • Team Lead, PM: що далі?

Після обговорення на учасників чекатимуть віртуальні Zoom-кімнати за напрямками Technical, QA, Leadership & Soft Skills, де бажаючі зможуть поставити запитання кожному з експертів персонально.

Запитання можна поставити заздалегідь у анкеті.

Мова доповідей: російська.

Тривалість: 2 години.

СПІКЕРИ

Дмитро Щербина — Senior Mobile Developer, Team Lead, PM, DataArt Dnipro.
За 11 років роботи в IT пройшов шлях від мобільного розробника до Team Lead, PM, Srum Master. Розвиває експертизу в контексті формування команд, підвищення ефективності їхньої роботи та ведення комунікацій. Завдяки інтересу до психології, комбінує soft- і hard-скіли, інтегруючи інноваційні підходи в розробці, групову динаміку та виведення команд на високу продуктивність. Лектор Школи алгоритмів, Web Engineering School, програми "Tech Leaders". Інтерв'юер, ментор, тренер Agile, лідер Mobile community.

Олексій Мелентьєв — Senior QA, Senior Team Lead, DataArt Kherson.
Понад десять років у IT. Має досвід роботи в різних компаніях і проектах, на різних посадах — від фахівця технічної підтримки і Manual QA до Team Lead і Product Owner. Ментор, лектор DataArt Kherson QA School.

Дмитро Булавін — Senior Project Manager, PhD, PM, DataArt Kharkiv.
Кандидат наук у сфері інформаційних технологій. Понад вісім років досвіду в IT. Керував філією київської компанії Softline. Має досвід роботи з клієнтами з Нідерландів, Великобританії, Франції, США та інших країн. Практикує системний підхід у розв’язанні проектних задач та індивідуальний — у роботі з командою. Не припиняє вдосконалювати себе, переймаючи краще від висококваліфікованих фахівців, з якими працює.

Програма

11:30-12:30

ІСТОРІЇ ЕКСПЕРТІВ

12:30-13:30

ВІРТУАЛЬНІ ZOOM-КІМНАТИ

Technical Direction: Дмитро Щербина.

12:30-13:30

QA Direction: Олексій Мелентьєв.

12:30-13:30

Leadership & Soft Skills: Дмитро Булавін.