IT talk «ІТ для НЕпрограмістів»

14 квітня

середа, 16:00

Безкоштовно
Традиційно вважають, що IT є виключно сферою технічних спеціальностей. Проте галузь має чималу частку суміжних процесів.

Під час зустрічі ми розглянемо нетехнічіні професії в ІТ, вимоги до них, дізнаємось, що треба робити, що вміти, що знати, які навички мати.

Тривалість зустрічі: 60 хвилин.

Мова доповідей: українська.

СПІКЕРИ

Андрій Сірук — Senior Recruiter DataArt. Понад 5 років досвіду в IT рекрутингу, зокрема 2+ роки міжнародного підбору персоналу. Має досвід і в консультаційному агентстві, і на внутрішніх рекрутингових позиціях. Розуміє ринок України, США та Данії. Має досвід пошуку кандидатів від Trainee до Senior. Чудово розуміє, як продати вакансію/компанію та переконати "правильного" кандидата. Кредо: "Better, Harder, Faster, Stronger!"

Наталя Дещинська — Recruiter DataArt. Має досвід закриття позицій різного рівня: від Trainee до Senior. Неодноразово брала участь у заходах для студентів як спікер з темами щодо пошуку першої роботи та складання резюме. За три роки роботи в DataArt переглянула понад 20 тисяч резюме технічних і нетехнічних фахівців, точно знає, що далеко не завжди воно відображає потенціал і досвід кандидата.