IT talk “Kubernetes & Static websites. Use case”

2 грудня

середа, 18:00

Безкоштовно
DataArt запрошує на IT talk в онлайн-форматі всіх, хто цікавиться DevOps практиками та розробкою.

СПІКЕРИ ТА ТЕМИ

Антон Бойко — засновник і головний спікер української спільноти Microsoft Azure, регіональний директор Microsoft. 15+ років у розробці застосунків. Працював розробником, DevOps і архітектором. Брав участь у глобальних всесвітніх проектах з мільйонним завантаженням користувачів. Має власну консультаційну практику в галузі ІТ, допомагає організаціям різного розміру бути більш ефективними за рахунок інвестицій у модернізацію. Microsoft Azure MVP з 2014 року.

Тема: Static websites — some old rubbish from the 90s or a very clever way of doing modern web?

Давним-давно, коли комп'ютери були великими, а програми маленькими, існував лише один спосіб створення веб-сайтів — простий старий HTML. Це справжня проблема — оновлювати ці веб-сайти було дуже складно. Потім з'явилося безліч CMS, призначених для виправлення вищезазначеної проблеми та введення нової. Тепер вам потрібно мати набагато більше обчислювальних ресурсів для розміщення вашого сайту, захисту його від несанкціонованого доступу тощо. А якщо існує спосіб, що допоможе об'єднати найкраще з обох світів? Про це й поговоримо.


Василь Озеров — засновник fevlake.com і rebrainme.com. 14+ років у системному адмініструванні, 8+ років у DevOps. Працює з хмарами (переважно Google Cloud і Amazon Cloud), Kubernetes як самостійним, так і хмарним, а також з різними системами на базі Linux. Крім того, Василь захоплюється розробкою інструментів інфраструктури з використанням Golang і Python.

Тема: Kubernetes — the new generation of your infrastructure

Давайте подивимось на історію рішень для IT-інфраструктури. Ми мали багато різних застосунків, написаних різними мовами. І кожен з них мав свій спосіб розгортання в інфраструктурі. Це можуть бути сценарії оболонки, пакети, доступний файл чи будь-який інший інструмент. Першим великим кроком стала поява Docker. У нас з'явився простий універсальний спосіб створення та поширення застосунків — контейнери. Другим великим кроком став Kubernetes. Це дозволило нам працювати з нашою інфраструктурою через API. Отже, давайте докладніше розглянемо Kubernetes і розгорнемо для нього декілька застосунків.

 

Мова виступів і доповідей: англійська.

 • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
  18 листопада
 • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
  1 липня
 • Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
  25 червня
 • Україна, Одеса
  25 червня