IT talk «Управлінська гілка у великих ІТ компаніях або хто такі всі ці менеджери?»

19 квітня

понеділок, 17:00

Безкоштовно
У сучасному ІТ є досить багато менеджерів різних напрямків: вони планують, проектують продукт, розвивають компетенції, портфелі, стосунки з замовником тощо. Звучить відлякуючи, проте таке різноманіття дозволяє розвиватись саме в найцікавішому напрямку, а не так, як це було на початку ІТ, коли всі шляхи вели у проектний менеджмент.

Обговоримо, що вимагають від менеджерів та які навички очікуються від окремих напрямків менеджерів. Поговоримо про сучасні тренди зменшення кількості менеджерів та про те, хто з них точно залишиться, а хто — під питанням.

Мова доповіді: українська

Спікер

Тетяна Голубєва — Consultant & Delivery Manager в DataArt Lviv. Понад 13 років в IT, понад 8 — у проектному менеджменті. Вважає, що хороший проектний менеджер має володіти мистецтвом управління, а саме — створювати унікальні процеси для конкретного проекту на базі існуючих практик, що дозволять клієнтові зробити продукт успішним. Усе це можливо лише при поєднанні досвіду, теорії та практики з менеджменту та суміжний галузей. Тож Тетяна це успішно практикує. Крім того, не забуває постійно вчитися та ділитися своїми знаннями на тренінгах і конференціях (понад 14 років досвіду виступів на конференціях різного рівня та спрямованості).