IT talk: “ Why the World Needs Fewer Pie Charts”

8 вересня

середа, 19:00

Безкоштовно
Чому світу потрібно менше кругових діаграм. Приклади на основі сайтів з відстеження статистики пандемії.

Усі (ну, майже) люблять графіки та діаграми, але правильно їх використовувати і донести через них ідею на основі доступних даних не дуже просто, та й кругова діаграма не завжди для цього підходить.

За минулий рік усі побачили море інформації щодо поширення COVID-19 і неодноразові спроби візуалізації цієї інформації. Юліана Рачинська та Олексій Пчелінцев проаналізують декілька реальних прикладів з інтернету, вкажуть на найпоширеніші помилки та покажуть, як їх можна виправити без Adobe Illustrator.

Мова: англійська.

Ми обговоримо:

  • Чому всім подобаються кругові діаграми.
  • Чому кругова діаграма — не завжди найкращий варіант.
  • Приклади реальних діаграм, їхні недоліки та як їх виправити.
  • Додаткові матеріали для читання.
  • Відповіді на запитання.

Доповідачі

Юліана Рачинська — дизайнер рекламних матеріалів, DataArt.
Юліана працює дизайнером у сфері IT з 2014 року, останні 2 з них — у DataArt. Вона вважає, що в дизайні головне — не так створення зображень, що запам'ятовуються, і дотримання провідних принципів бренду, як інклюзивність і розв’язання задач. Магістр у галузі «Інформаційні технології в дизайні».

Олексій Пчелінцев — проект-менеджер, DataArt.
Олексій працює в IT з 2000 року. Наразі працює в польському офісі DataArt в Любліні, а до цього працював в Санкт-Петербурзі. Як і будь-який проектний менеджер, Олексій займається численними звітами для різних типів читачів, і йому часто потрібно представляти дані для швидкого сприйняття. Для цього йому доводиться знаходити форми, які підкреслять конкретні важливі моменти, відповідно до цих цілей. Магістр у галузі фізики.

  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    31 грудня