Online hour with expert: Яке це — бути тімлідом у 2020-му?

21 жовтня

середа, 19:00

Безкоштовно
DataArt запрошує на зустріч технічного співтовариства IT talk “Онлайн-година з експертом”.

Зустріч почнеться з максимально коротких вступних доповідей, потім обговоримо позиції експертів, поставимо запитання, отримаємо рекомендації, дізнаємось про практичний досвід інших.

  • Яке це — бути тімлідом у 2020-му? Як змінилася роль тімліда в нових умовах?
  • 2020 рік для вас став випробуванням на міцність і змусив перевести комунікації з командою в новий онлайн-формат? Чи розподілені команди для вас — звична й добре працююча схема?

Обговоримо на онлайн-зустрічі!

ЕКСПЕРТИ

Олег Мерінов — Senior Developer, Teamlead, DataArt,Воронеж.

Понад 10 років працює в IT з різними стеками технологій (.NET, Java/Scala, Python, Assembler/relay logic), працював провідним інженером, проектним менеджером, архітектором і тімлідом у різних країнах (Росія, Німеччина, США).

Євген Лойко — Engineering Manager, Delivery Hero, Берлін.

Понад 10 років професійної розробки (здебільшого Game Dev), досвід із Java / C# / C++ / Rust, робота в дистанційних командах і розробником, і тімлідом ще до того, як це стало “популярним”. Зараз працює в Delivery Hero та щодня допомагає доставляти їжу мільйонам людей по всьому світу. Вдає, що керує командою з семи талановитих інженерів з позиції Engineering Manager. Любить котиків.

МОДЕРАТОРИ

Олександр Грибанов — Frontend TeamLead, DataArt, Дніпро.

Понад 10 років у IT. Починав із PHP, але поступово змінив фокус на фронтенд — JS, а потім і на fullstack JS. Останнім часом цікавиться високою продуктивністю JavaScript-застосунків і новими трендами у JS.

Дмитро Щербина — Senior Mobile developer, Team Lead, PM, DataArt, Дніпро.

За 10 років у IT пройшов шлях від розробника до TeamLead, PM, взявши участь у більш ніж 30 проектах. Останнім часом розвиває експертизу в контексті ефективності команд і ведення комунікацій, формування команд і поліпшення ефективності їхньої роботи. Один із лідерів DataArt mobile community, GDG speaker, організатор Dnipro Mobile Community, лектор EDU-програм DataArt.

 

Мова доповідей та дискусії: російська.