10 англомовних YouTube-каналів для вивчення програмування

6 листопада 2019
10 англомовних YouTube-каналів для вивчення програмування
Хочете засвоїти нову галузь або завжди готові дізнатися більше про ту, в якій вже працюєте? Для вас — наша добірка навчальних YouTube-каналів про різні мови та технології. Обирайте найцікавіші та вдосконалюйте знання!

Усі канали — англійською. Чудова можливість підтягнути володіння мовою та поповнити словниковий запас професійною лексикою.

1. Google Developers

На каналі майже з двома мільйонами підписників на вас чекають записи з конференцій, освітні лекції, опис кращих практик, поради з Android, iOS, Chrome, веб-розробки та використання Polymer, огляди та новини про оновлення платформ Google. На головній сторінці ви знайдете посилання на окремі канали про кожен продукт компанії.

2. Derek Banas

Досвідчений iOS-розробник Дерек Банас зібрав понад мільйон підписників. Він запропонує вам вивчити Java або JavaScript за 30 хвилин, Python — за 43, а C ++ — за 1 годину та 10 хвилин. Також на каналі ви знайдете більш детальні двогодинні гайди з більшості провідних мов і технологій, уроки зі створення тетрісу та інших ігор, ілюстратора, гри на укулеле та приготування низькокалорійних страв. Чому б і ні?

3. Treehouse

YouTube-канал онлайн-школи технологій з курсами з сотень тем представляє бібліотеку відеоуроків від професійних викладачів. Приєднуйтеся до перегляду та вивчайте HTML, CSS, JavaScript, Ruby, PHP, WordPress, iOS та Android-розробку.

4. SlideNerd

Автор каналу вчить своїх підписників думати, як розробник, кодити, знаходити та виправляти помилки. Відеоуроки підійдуть початківцям, але й досвідчені програмісти знайдуть тут дещо корисне. Основні теми: Java, JavaScript, Python, Android, iOS, Swift.

5. LevelUpTuts

Понад 800 безкоштовних відеоуроків з веб-розробки, створених Скоттом Толінські з американської дизайн-студії Q LTD. Теми: HTML5, Stylus, CSS, Sass, CMS (WordPress, Drupal, Magento), AngularJS, Meteor та інші.

6. Codecourse

Тут представлені уроки з PHP, CSS, Node.js, MySql, HTML, JavaScript тощо. Корисні поради з написання невеликих проектів стануть у пригоді початківцям. До речі, в автора цього каналу є не тільки відео на YouTube, а й цілі відеокурси на сайті, деякі з яких можна пройти безкоштовно.

7. LearnCode.academy

Ще один YouTube-канал від онлайн-школи. LearnCode.academy навчає веб-розробці та веб-дизайну. За допомогою безкоштовних видеопосібників можна дізнатися останні тренди та вивчити HTML, CSS, JavaScript, CSS Layouts, адаптивний дизайн, React.js, Node.js, Angular.js, Docker, DevOps, адміністрування серверів тощо.

8. LiveLessons

Бібліотека тренінгів для IT-фахівців і бізнес-професіоналів від однієї з провідних освітніх компаній Pearson. Тисячі годин відеокурсів від популярних авторів. Теми: NodeJS, Python, AngularJS та інші.

9. Mike Locke

Senior UI/UX-дизайнер з досвідом понад 15 років ділиться знаннями з HTML, CSS, дизайну та SEO. Visual UI Design, UХ і Usability, Interaction Design, Information Architecture, Research & Analytics, XHTML / CSS, стратегія, планування тощо.

10. DevTips

Щотижневе освітнє шоу для всіх, хто хоче більше дізнатися про програмування або просто зарядитися натхненням на найближчі сім днів. Ведучі називають себе “двома горезвісними генераторами помилок” і запрошують на відеоуроки з CSS, HTML5, RWD та інших тем. Крім навчальних відео, на каналі ви знайдете інтерв'ю з відомими веб-дизайнерами та розробниками.

Бажаємо приємного та корисного перегляду! А перевірити свою англійську можна  тут