DataArt Kharkiv відсвяткував 12-річчя

23 жовтня 2019
DataArt Kharkiv відсвяткував 12-річчя
У харківському центрі розробки DataArt пройшов триденний фестиваль 12-річчя. Колеги та гості офісу згадали, як все починалось у 2007 році.

У перший день фестивалю підвели підсумки, обговорили плани на майбутнє та нагородили переможців Skillotron Quiz з історії харківського офісу.

У другий день пройшов DataArt Kharkiv Open Day для студентів, де ми поділились історіями успіху наших колег, обговорили вакансії для стажистів і правила написання резюме, зробили прогноз на наступні 12 років.

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ

“Це був мій перший семінар як гостя, мені дуже сподобалась обстановка. На семінарі була дуже дружна та привітна команда ведучих, дізнався багато нової інформації. Особливо корисною вважаю доповідь Олександра Верби (Delivery Manager DataArt Kharkiv) — для себе підтвердив, що треба покращувати англійську. Хотілося б більше інформації про відкриті вакансії у вашій компанії. Дякую за семінар. Чекаємо на нові анонси”.

“Отримав найпозитивніші враження! Все було класно! Після першої доповіді зрозумів, що мій поточний досвід цілком може стати у пригоді. Решта доповідей замотивували надіслати резюме, визначити рівень володіння англійською та вирішити, до чого прагнути далі. Хотілося б відзначити ще атмосферу семінару. Кожен готовий підмінити іншого. Всі посилаються один на одного. Це дуже круто, обожнюю такі колективи :) Щиро дякую!”

В останній день фестивалю колеги ненадовго повернулись у 2007 рік, згадали фільми, серіали, музику, комп'ютерні ігри та весело провели час, задуваючи свічки на тортах і беручи участь у гонках на радіокерованих машинках.

  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    31 грудня