DataArt Lviv святкує 4-й День народження

17 травня 2018
DataArt Lviv святкує 4-й День народження
Львівський центр розробки DataArt святкує 4-ту річницю. За цей час команда зросла до півтори сотні осіб, взяла участь у півтисячі проектів, започаткувала власні технічні ініціативи, провела кілька конференцій та десятки зустрічей ІТ-спільнот.

Хто ми?

Сьогодні DataArt Lviv — це команда з понад 150 фахівців, більше половини з яких — спеціалісти рівня Senior та Strong Middle. У львівському центрі розробки сформувалась велика команда проектного менеджменту та лідерів доменних практик, таких як Finance, Healthcare, Media, Travel, iGaming, IoT, Telecom тощо.

DataArt Lviv — частина міжнародної компанії DataArt, що існує 20 років та нараховує 2600 колег, які працюють у розподілених командах у 20-ти містах світу. За 4 роки у Львові ми працювали та продовжуємо роботу над більше ніж півтисячею проектів. Серед них Nasdaq, S&P, oneworld Alliance, Ocado, artnet, Betfair та skyscanner.

Технології, на яких спеціалізуються наші фахівці: .NET, Java, JS, QA, QA Automation та інші.

Наприкінці 2017-го року львівський DataArt переїхав у новий просторий офіс, зайнявши перші 2000 м2 у будівлі за адресою вул. Смаль-Стоцького, 1. Найближчим часом ми також плануємо відкрити конференц-зону та навчальний центр.

Чим ми займаємось?

Костянтин Полосухін (Project Manager, Team Lead, DataArt Lviv):

«У нашому центрі розробки активно розвивається Travel-практика. Наша команда фахівців в галузі онлайн-подорожей та гостьового бізнесу консультує та виконує повний цикл створення ІТ-сервісів: від проектування до розробки, інтеграції та підтримки додатків.

Компанія інвестує у розвиток домену, і у тандемі з напрацьованими стосунками з нашими партнерами це дає потужний ріст практики. Так, наприклад, навесні минулого року один із наших клієнтів, Apple Leisure Group зі США, провів у DataArt Lviv сертифікацію для наших колег із фреймворку SAFe. В результаті 8 фахівців львівського центру розробки здобули сертифікацію і продовжують зростати професійно».

Василь Пасічник (Delivery Manager, DataArt Lviv):

«У Львові зосереджена одна з найбільших команд Healthcare-проекту, який сьогодні належить до трійки ключових акаунтів DataArt. Наша команда створює нову систему обслуговування клієнтів медичних установ США (зараз нею користується близько 70% усіх американських пацієнтів).

Також саме у Львові працює двоє з п’яти Delivery-менеджерів домену, а два роки тому у нас в локації відбувся саміт, на який приїхали лідери практики з чотирьох країн».

Тетяна Голубєва (Delivery Manager, DataArt Lviv):

«У Львові сформувалась потужна локальна команда фінансової практики — найстаршого та найбільшого домену компанії.

Наші клієнти — це і великі інвестбанки та біржі, і різноманітні фінансові стартапи. Команди нашого домену працюють над більше ніж 60-ма активними проектами. За останні 2 роки у нас було 108 проектів: це і внутрішні системи великих банків, і інноваційні проекти з такими cutting age технологіми як блокчейн.

Фінансова практика зацікавлена у львівському центрі розробки, саме тому у нас працює декілька десятків інженерів (від Junior до Lead-позицій) та два Delivery-менеджери.

DataArt Lviv неодноразово приймав Delivery та Engagement-менеджерів практики, які проводили круглі столи та тренінги для колег нашого центру розробки. На майбутнє ми і надалі бачимо львівський DataArt як місце колаборації наших фахівців для внутрішніх потреб практики та для обміну знаннями і досвідом з усіма зацікавленими колегами нашого центру».

Дмитро Козицький (Lead UX / UI Designer в DataArt):

«З моменту відкриття DataArt Lviv ми створили круту дизайн-студію. Ми працюємо переважно з фінансовою практикою, але також триває співпраця з іншими доменами.

Завдяки проведенню та участі у спеціалізованих заходах, практично з першого року існування офісу про DataArt дізнались у дизайн-спільноті Львова. Також наші дизайнери викладають у дизайн-школах, виховуючи нове покоління дизайнерів. Наша мета — задоволені клієнти та їхні користувачі, тому ми працюємо на максимумі».

Як ми розвиваємо експертизу?

Для колег, які прагнуть нових знань, у DataArt функціонує внутрішня освітня платформа DataArt. EDU. На ній представлено 110 технічних курсів та 60 курсів із soft-скілів.

Загалом за 4 роки фахівці львівського DataArt пройшли півтисячі курсів, а починаючи з 2014-го року, 75 колег підвищили свою кваліфікацію.

6-ро колишніх Trainee DataArt — сьогоднішні Senior-спеціалісти львівського центру

У нас діє практикантська програма для спеціалістів-початківців за напрямками QA, .NET та Design. За 4 роки програму успішно завершили та залишились працювати з нами 14 фахівців.

Серед Senior-спеціалістів львівського DataArt є шестеро колег, які свого часу прийшли у компанію саме на практикантську програму. Сьогодні вони вже самі беруть участь у розвитку ІТ-спільноти Львова та України як автори навчальних курсів, викладачі, лідери технологічних спільнот та доповідачі.

DataArt Lviv сприяє розвитку освіти за межами компанії, співпрацюючи із освітніми організаціями та вищими навчальними закладами. Колеги беруть участь у розробці навчальних програм Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської Політехніки. За нашої підтримки кафедра програмного забезпечення відкрила лабораторію Інтернету речей.

Як воно — бути колегою DataArt Lviv?

У нас немає чіткої ієрархії, а організаційна структура — пласка. Ми за те, щоб у кожній ситуації лідером ставав зацікавлений та компетентний колега. Так ми уникаємо мікроменеджменту та бюрократії.

У DataArt ми наймаємо на работу не в проект, а в компанію. Якщо проект завершися або колезі некомфортно в ньому працювати — завжди можна обговорити перехід в інший проект.

За домовленістю з проектом колеги мають можливість працювати з будь-якого іншого центру DataArt (наприклад, з Одеси, Вроцлава, Буенос-Айреса чи інших міст) — як тимчасово, так і на постійній основі.

За 4 роки роки колеги львівського центру розробки провели понад 200 відряджень за кордон. Серед країн — США, Велика Британія, Польща, Аргентина, Німеччина, Канада, Мексика тощо.

24 колег працюють із нами з року заснування центру

Щороку ми проводимо дослідження рівня задоволеності колег, щоб розуміти наші сильні та слабкі сторони. Згідно з останнім опитуванням, 90% колег готові рекомендувати DataArt як хорошого працедавця, а 77% хотіли би провести в компанії суттєву частину своєї кар’єри.

У підтвердження цих цифр: 11 сьогоднішніх колег DataArt Lviv розпочали роботу в компанії більше ніж 5 років тому (в інших центрах розробки DataArt). Цього року двоє з них відсвяткували 10-річний ювілей. Загалом 24 колег працюють у львівському DataArt з 2014-го року.

Валерій Волков (Керівник DataArt Lviv): «Наша найбільша цінність — люди. Тому головна мета — створити найкраще робоче середовище для колег. Ми прагнемо рівномірного та всебічного розвитку львівського DataArt, тому разом зі збільшенням кількості колег зростає і рівень комфорту роботи в офісі та якість роботи корпоративних сервісів».