DataArt Odessa запустив QA-школу

DataArt Odessa запустив QA-школу
Наприкінці вересня одеський офіс DataArt запустив новий 3-місячний QA-курс.

Раніше в Одесі вже проходила DataArt IT school, але ми вирішили переформатуватись і запустити освітні програми за різними напрямками. Одним із перших став курс QA. Ініціатором і куратором курсу виступив глава одеського центру розробки Андрій Сильчук (понад вісім років у IT, за цей час встиг стати Senior QA і перейти у PM).

 

 

Декілька місяців ми отримували та відбирали заявки. Можливо, за три місяці хтось зі студентів стане нашим колегою.

Курс складається з трьох частин:

  • теоретичної;
  • практичної;
  • домашніх завдань і закріплення теорії.

 

Протягом курсу студенти діляться на команди та працюють над спільною задачею. Необхідно тестувати спеціально підготовлений проект, причому декілька його версій, що наближає практику до бойових умов, і у фіналі пройти підсумкову тестову співбесіду з нашим експертом. За ці три місяці шість студентів вивчать ази QA manual, необхідні для подальшої роботи на рівні QA trainee / QA junior.

 

ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ

Євгенія: “Безперечною перевагою QA school є її викладач. Андрій не лише знає сам, але й уміє навчити інших. Дуже подобається подача інформації, велика кількість прикладів із реального життя. Заняття проходять у діалозі викладача з групою, а цікаві практичні завдання допомагають засвоїти та правильно використовувати теоретичні знання”.

Христина: “Андрій Сильчук ділиться багаторічним досвідом у галузі тестування. Заняття дуже інформативні та цікаві. Андрій докладно пояснює кожну тему, згадуючи свій досвід, ділячись помилками та успіхами зі своїх проектів. Студенти активно працюють і в парах, і індивідуально, ставлять запитання, разом обговорюють заняття за кавою”.

  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    31 грудня