DataArt став офіційним партнером Meetup

DataArt став офіційним партнером Meetup
DataArt оголошує про партнерство з Meetup, найбільшою мережею локальних спільнот, що об'єднує в офлайні людей зі спільними інтересами. Разом із DataArt Meetup планує працювати над низкою платформ та додатків.

Команда DataArt бере участь у розробці веб-платформи Meetup та мобільного додатку. У проектах використовується безліч технологічних стеків: React, Scala, node.js — що об'єднують функціональне програмування з хмарними рішеннями, забезпечуючи переваги гнучкої розробки ПЗ.

В інженерів DataArt та Meetup вже є успішний досвід співпраці — вони розробили новий функціонал для бізнес-рішення Meetup Pro. Інструмент допомагає організаціям краще розуміти своїх прихильників та більш активно взаємодіяти з учасниками спільнот.

Сергій Блудов, старший віце-президент Media-практики DataArt: «Meetup — завжди на передовій інновацій, рішуче застосовує новітні технології та методології для розширення спектру своїх пропозицій. Ми раді об'єднати зусилля з компанією, яка передбачає майбутнє».

Іветт Паскуа, головний технічний директор Meetup: «Команда розробників Meetup створює технологічні рішення, котрі об'єднують людей у реальному житті. Я високо оцінив відданність DataArt створенню якісного ПЗ, що сприяє досягненню нашої мети».

  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    31 грудня