DataArt виступив партнером онлайн-конференції Python fwdays'19

DataArt виступив партнером онлайн-конференції Python fwdays'19
DataArt — партнер першої онлайн-конференції з Python від fwdays. З доповідями виступили шість експертів, а слухали їх понад 2000 учасників. Серед доповідачів — Єгор Федоров, Python/Java developer із DataArt, з темою “Behavior-driven development in Python”.

Відкрив конференцію Ігор Касьянов (Tech lead / Python developer, Preply) з доповіддю "From REST to distributed GQL". Він розповів про досвід міграції з REST API на GQL у Preply та адаптації GQL під мікросервісну архітектуру.

Доповідь Олександра Тарасенко (Team leader / Python developer, EVO.company) “ORM vs GraphQL” була присвячена огляду бібліотек у Python, які допомагають працювати з базами даних, а саме ефективно отримувати дані.

Володимир Обрізан (Director, Design and Test Lab / Director, Institute of Reliable Software) представив тему “Екосистема для надійного програмування на Python”. Він розглянув переваги та недоліки інструментів, які дозволяють помітно знизити ризик виникнення помилок: unittest, pytest, unittest.mock, Freeze Gun, Webtest, Factory Boy, tox, retrying, Cosmic Ray, BitBucket Pipelines.

Єгор Федоров (Python/Java developer, DataArt) із доповіддю “Behavior-driven development in Python” продемонстрував роботу фреймворка Behave для Python на прикладі автоматизації тестування веб-сайту. Розповів, як писати BDD файли, виконувати їх у Behave, запускати BDD як тести в pytest, інтегрувати все у CI pipeline.

Денис Сергієнко (Software engineer, RailsReactor) з темою “Pip install driven deep learning” показав, що багато практичних проблем можна вирішити за допомогою готових pip пакетів.

Завершилася конференція доповіддю Андрія Солдатенко (Senior data engineer, TVTime) “The art of data engineering”. Він показав, як збирати, зберігати й обробляти величезну кількість даних, і як створити конвеєр даних за допомогою Airflow.

У перервах між доповідями учасники перевіряли свої знання у вікторині Skillotron від DataArt.