DataArt виступив партнером онлайн-конференції QA fwdays’20

28 лютого 2020
DataArt виступив партнером онлайн-конференції QA fwdays’20
25 січня відбулась онлайн-конференція QA fwdays’20. DataArt став головним партнером події. Шість експертів виступили з доповідями, а до трансляції долучилися понад 3000 учасників. Конференція відкрила новий напрямок fwdays — тестування та забезпечення якості проектів.

Відкрив конференцію Сергій Пірогов (Quality Architect, EPAM Systems) з темою “Спростовуємо міфи навколо тест кавереджа”. У своїй доповіді він розповів про тест кавередж і аргументував, чому важливо знати магічну цифру 42, яку ми розуміємо та використовуємо не зовсім правильно. Показав приклади реальних проектів, інструменти та підходи, які допоможуть QA інженерам працювати ефективніше.

Дмитро Коваленко (Typescript Developer, ex-Cypress core team member) з доповіддю “Cypress. Хайп та реальнiсть” розповів, чому останнім часом “з кожної праски” говорять про Cypress і як він працює.

Євген Овчаренко (QA Automation Lead, Master of Code Global) представив тему “Розподілене автоматизоване тестування з використанням Minikube, Selenium Grid та Jenkins”. Як скоротити час виконання тестів із Selenium Grid у кластері Minikube без додаткових витрат і ресурсів, таких як AWS або gCloud? Як використовувати Jenkins для запуску проекту Maven, який автоматично береться з GitHub? Відповіді на ці запитання, реальні приклади використання цього підходу та запуск тестових прикладів у прямому ефірі через кілька паралельних браузерів — дивіться у записі виступу.

Артем Безручко (QA Engineer, Depositphotos) презентував “Тестову стратегію в умовах SCRUM”. Він розповів про тестову стратегію та її відмінності від тест плану, про великі (QC -> QA) та малі (testing -> QC) цикли тестових активностей, про фактичну користь від дотримання стратегії.

Яна Лиса (QA Coordinator, Access Softek) розповіла про “Ефективні методи написання хороших мануальних тестових сценаріїв”. Вона поділилась списком пасток, яких необхідно уникати при побудові тестових сценаріїв. Та запропонувала список тест дизайн патернів, які потрібно використовувати, щоб уникнути помилок при написанні мануальних тест кейсів.

Завершилася конференція виступом Святослава Логіна (QA Lead / Security QA, EVO company) з темою: “360 View of XSS”. Він розглянув один з найпоширеніших типів уразливості веб-додатків — XSS. Слухачі дізналися, що таке XSS, як класифікують XSS та як шукати XSS за допомогою сканерів.

У перервах між доповідями учасники перевіряли свої знання у вікторині Skillotron від DataArt. Всього 266 учасників пройшли 1558 ігор у розділах QA Manual і QA Automation.

  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    19 листопада
  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    18 листопада
  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    10 вересня