Екочитання англійською: 5 важливих книг

22 травня 2020
Екочитання англійською: 5 важливих книг
Разом з Дар'єю Чекальською, екоінженером та екоблогером, спеціально для DataArt Eco Weeks склали список найвідоміших книг про те, як і навіщо скорочувати кількість побутових відходів. Із них можна почерпнути як корисні поради, так і нові англійські слова.

БЕА ДЖОНСОН. ДІМ — НУЛЬ ВІДХОДІВ

Беа Джонсон майже 15 років займається пошуком екологічної заміни звичного пластику та закликає скорочувати надмірне споживання. Відмовившись від непотрібного, використовуючи речі повторно, переробляючи та компостуючи відходи, її сім'я навчилась залишати після себе лише одну літрову банку сміття на рік. Повторити все, що описано у книзі, навряд вдасться, але деякі лайфхаки цілком можна застосувати у квартирі або на дачі. Дізнайтесь, як зробити життя простіше і не купувати сміття.

”Zero Waste Home” by Bea Johnson

МАРІ КОНДО — ВИКИНЬ МОТЛОХ ІЗ ЖИТТЯ!

Марі Кондо — консультант з організації простору, справжня суперзірка в Японії — розповідає про “мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди”. Частково надихаючись релігією синто, вона винайшла власний спосіб прибирання і скорочення кількості непотрібних речей. Книга точно допоможе викинути з дому зайве та правильно зберігати те, що все ж залишиться.

”The Life-Changing Magic of Tidying Up” by Marie Condo

РЕЙЧЕЛ ІГНОТОФСЬКІ — ДИВОВИЖНА РОБОТА ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ: ЗРОЗУМІТИ НАШ СВІТ І ЙОГО ЕКОСИСТЕМИ

Чудова художниця відома, перш за все, своїми ілюстрованими енциклопедіями про великих жінок у науці, мистецтві та спорті. У цій книзі вона зрозуміло й барвисто розповідає про те, як влаштовані, скажімо, Гренландський льодовиковий щит або Великий бар'єрний риф.

”The Wondrous Workings of Planet Earth: Understanding Our World and Its Ecosystems” by Rachel Ignotofsky

ДЖОШУА БЕККЕР. КОЛИ МЕНШЕ — НАСПРАВДІ БІЛЬШЕ

Один з найпослідовніших ідеологів усвідомленого мінімалізму постарається переконати вас, що менша кількість речей приносить більше радості. Автор допомагає розвантажити не лише шафи та полиці, а й час. При цьому не докоряє тим, хто не готовий його слухати.

”The More of Less: Finding the Life You Want Under Everything You Own” by Joshua Becker

КЕЙТ ФЛАНДЕРС — РІК БЕЗ ПОКУПОК

Авторка стверджує, що, лише відмовившись від безглуздих витрат і непотрібних речей, по-справжньому відчула смак до життя. Вона чесно описує рік свого життя, коли вона вирішила не купувати нічого, крім їжі та товарів першої необхідності. За цей час вона встигла позбутись більш ніж від половини речей, навчилася лагодити те, що раніше викидала, та покинула дивитися серіали. Деякі прийоми цілком можна взяти на озброєння.

"The Year of Less: How I Stopped Shopping, Gave Away My Belongings, and Discovered Life Is Worth More Than Anything You Can Buy in a Store" by Cait Flanders

  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    1 березня