Happy Birthday, DataArt Lviv! Про компанію розповідають колеги

Happy Birthday, DataArt Lviv! Про компанію розповідають колеги
У травні львівський центр розробки DataArt святкує шостий день народження. Хочемо познайомити вас із колегами, які доєднались до нашої команди протягом цих шести років, та поділитись їхніми враженнями, планами, улюбленими сувенірами та місцями в офісі.

Про знайомство з DataArt і перший робочий день

Денис Дугін — QA Engineer, TeamLead, 5 років з DataArt:

— Першу IT подію, присвячену тестуванню, я відвідав 8 років тому у Дніпрі в центрі DataArt. Саме так я познайомився з компанією. А за 3 роки мої друзі рекомендували мені DataArt, але вже у Львові, і навіть передали моє резюме зі словами: “Спробуй, вони класні”. Першим враженням було те, як швидко можна вирішити питання адміністративного характеру, back-office, бухгалтерії. Не потрібно було проходити купу процедур, а просто написати безпосередньо комусь або підійти до колеги і все вирішити. Я й досі це дуже ціную.

Lviv B-day photo

Пітер Раковський — Marketing Coordinator, 2 роки з DataArt:

— Я родом з Америки, але маю українське коріння і завжди мріяв жити в Україні. Певний час працював у посольстві США в Києві. Коли повернувся до Америки, почав шукати роботу в IT. Один з моїх друзів на той час працював у DataArt у Києві та порадив мені компанію. Я пройшов інтерв’ю в DataArt у Нью-Йорку та переїхав до Львова. З самого першого дня були тільки приємні враження. Я люблю цю компанію, адже ти відчуваєш, що тебе тут поважають, до тебе прислухаються. DataArt дозволяє та допомагає розвиватися. Якщо ти маєш ідеї та бізнес-план, тобі допомагають рухатись уперед з цими ідеями. Загалом для мене DataArt — це велика сім’я.

Василь Пасічник — Delivery Manager, 4 роки з DataArt:

— До DataArt я понад 10 років працював в одній компанії і ніколи всерйоз не розглядав інші пропозиції. Якось одна хороша знайома поставила мене перед фактом, що запропонувала мою кандидатуру в DataArt. Я трішки почитав про компанію і вирішив поспілкуватися з її представниками. Мені сподобалось, їм теж — і ось я тут.

Олеся Олеськів — English Teacher, 6 років з DataArt:

Мої перші враження:

  • великий напис на стіні “Enjoy IT”, який також ще дуже гарно читався як “enjoy it” — тобто працюй і отримуй від роботи задоволення; 
  • кольоровий яскравий офіс; 
  • море сортів чаю і вщент розбиті стереотипи про нудних айтішників. Я познайомилася з дуже багатьма цікавими людьми.

Борис Бабій — DevOps Engineer, 1 рік з DataArt:

— Вперше я дізнався про DataArt, коли мені написали рекрутери. Моя дружина теж займається рекрутингом і більш обізнана про IT ринок, вона сказала, що DataArt — це дуже хороша компанія. Далі кілька інтерв'ю — і ось я тут. Перші враження були виключно позитивні, дуже сподобався процес онбордингу, все було дуже легко, просто і грамотно організовано. Згодом познайомився з колегами з проекту й остаточно зрозумів, що DataArt — це дуже круте місце.

Федір Кантур — Java Developer, 1 рік з DataArt:

— Після отримання оферу я переїхав до Львова з Черкас. Я мав можливість пожити на корпоративній квартирі, що значно полегшило пошук житла. В офісі я з перших днів почувався комфортно, адже якщо в тебе виникає будь-яке питання або проблема, на допомогу прийдуть досвідченні колеги.

Василь Барна — .Net Developer, 2 роки з DataArt:

— Мене познайомив з DataArt колега Юра Яворський, з яким я раніше працював разом в іншій компанії. Він рекомендував компанію, розповідав, який класний тут офіс, крутий менеджмент і як гарно налаштовані процеси. Довго я такого натиску з його боку не витримав і вирішив спробувати. Співбесіда пройшла успішно, за місяць я був у команді. Те, що одразу впало в очі, — це офіс, масштаби, ставлення до людей і стосунки між ними, можливості для розвитку. Всі привітні, вітаються, цікавляться, як справи. Величезна кількість курсів і програм розвитку, прозорий процес підвищення кваліфікації та, з нового для мене, політика компанії в період кризи, яка мені імпонує.

Lviv B-day photo

Про відвідання DataArt у інших містах

Денис Дугін:

— Я відвідав Київ, Дніпро, Херсон, Воронеж, Санкт-Петербург, Ригу, Вроцлав і Лондон, тобто 8 наших центрів розробки. Влітку планую попрацювати з дніпровського та херсонського офісів.

Василь Пасічник:

— Я бував у наших центрах у Києві, Дніпрі, Одесі, Лондоні та Нью- Йорку. Сподіваюсь, що карантин скоро закінчиться і можна буде відвідати всі інші офіси.

Андрій Гасюк — Designer, 3 роки з DataArt:

— Я бував у вроцлавському та харківському центрах, коли проводив воркшопи для колег. У Вроцлаві надзвичайний краєвид, але найбільше, звісно, мені подобається наш львівський офіс.

Олеся Олеськів:

— Мені вдалося побувати у трьох офісах — у Київі, Одесі та Вроцлаві. Але наш офіс — the best.

Про улюблені місця у львівському офісі

Василь Пасічник:

— Понад усе в офісі я люблю моє робоче місце. Я вважаю, що в нас один з найкращих офісів у компанії і дуже класно, що є багато кімнат для переговорів, лаунж-зона, масажне крісло і т. ін. Проте, всюди добре, а на своєму місці — найкраще.

Денис Дугін:

— Моє улюблене місце в офісі — мітинг рум 515, у якому ми проводимо зустрічі QA Community. Ну, і також ідея з зоною барбекю на даху все ще живе в моєму серці.

Олеся Олеськів:

— Моє улюблене місце в офісі — кухня вранці та атмосфера, яку з любов’ю і душею створюють тут наші support менеджери. Тільки уявіть собі таку картину: столик у куточку, живі квіти на столі, смачна канапка, запашна ароматна кава, приємна музика, цікаві розмови. Let the working day begin!

Lviv B-day photo

Федір Кантур:

— Моє улюблене місце у львівському офісі — це кухня. Тут завжди дуже приємна й затишна атмосфера. Особливо люблю приходити на роботу в середу зранку, адже у цей день завжди можна скуштувати щось гаряченьке, приготовлене дівчатами з сапорту.

Василь Барна:

— Перш за все, мені подобається затишний куточок в офісі, де я сиджу, наступною іде наша спортивна кімната. Теніс, як на мене, просто ідеальний спосіб розвіятись та переключитись на інший вид діяльності. Після кількох партій робота аж кипить.

Пітер Раковський:

— В мене є два улюблених місця. Це кухня, де завжди можна знайти щось смачненьке, випити каву та поспілкуватися з кимось, і зона для куріння. Ми завжди там над чимось жартуємо та щоразу виходимо зі сльозами на очах від сміху. Особливо якщо в тебе стресовий день, позитивні емоції допомагають зняти напругу. Звісно, куріння це шкідливо, і я не пропагую це. 

Андрій Гасюк:

—  Моє улюблене місце — це, звісно, мій робочий простір. Там мій особистий маленький бардачок і творчий хаос.

Про знайомства та спілкування з колегами

Василь Пасічник:

— Я особисто знаю приблизно кожного другого колегу у Львові. Хоча з усіх моїх проектів лише двоє з них працюють у нашій локації. Я вважаю це однією з фішок DataArt — наскільки круто можуть працювати розподілені команди. 

Федір Кантур:

— Завдяки різноманітним технічним ком'юніті, клубам за інтересами та вечіркам знайомств мав змогу познайомитися майже з усіма, хто працює в офісі. Думаю, що особисто знайомий з більшою половиною людей у офісі.

Борис Бабій:

— Я є лідером львівського DevOps Community. Тож під час зустрічей встиг познайомитися з багатьма колегами. В офісі ми часто обідаємо разом, а поза роботою збираємося на пиво та жартома називаємо це тімбілдінгом.

Василь Барна:

— Я особисто знаю близько 30 колег. З кимось познайомився на заняттях з англійської, з кимось — на зустрічах клубу алгоритмів, і ще з багатьма через теніс. Також з багатьма колегами з різних куточків світу я знайомий через проект.

Lviv B-day photo

Про улюблені сувеніри з TYPs магазину

Федір Кантур:

— Мій улюблений сувенір — чашка з зображенням лева. Вона відразу мені припала до смаку, тому що лев — символ міста Львів. Зараз збираю TYPs на рюкзак. 

Борис Бабій:

— У нашому TYPs магазині хочу придбати собі качечку. Буду з нею подорожувати. Знаю, часто колеги беруть качку в подорожі та фотографуються з нею, а потім це потрапляє в корпоративний інстаграм.

Василь Пасічник:

— Просто зараз відповідаю на це запитання і п’ю пиво з улюбленого келиха з лого DataArt. 

Олеся Олеськів:

— За останні 5 років я багато чого придбала у TYP’s магазині. Найкорисніша мені річ — сіро-м’ятна худі, яка гріє мене в холодні дні в офісі. Зараз збираю TYPs на парасольку.

Василь Барна:

— Я збирав TYPs на рюкзак, проте мені його подарували за участь у організації внутрішніх активностей. Тож тепер обираю наступний сувенір.

Андрій Гасюк:

—  Зараз я збираю TYP’s на великий рюкзак. Але в мене завжди так трапляється, що ось майже назбирав усю суму, і хтось з колег десь допоміг, щось підказав, і я їх роздаю.

Lviv B-day photo

Про професійні плани на найближчий рік

Василь Пасічник:

— Хотілося б спробувати використати кризу як можливість для розвитку та забезпечити зростання для компанії і цікаві проекти для колег.

Федір Кантур:

— У професійному плані сподіваюся на подальше зростання, як з технічного боку, так і в розвитку софт скілів (англійська, менеджерські навички). За півроку в компанії вдалося підняти грейд з Middle до Strong Middle і не хочеться на цьому зупинятися.

Денис Дугін:

— Плани на найближчий рік — розвиватися технічно, отримати додатковий грейд, підтримувати і розвивати QA Community.

Борис Бабій:

— На найближчий рік в мене у планах продовжувати працювати в DataArt, розвивати DevOps Community, проект, на якому я працюю, та зростати професійно.

Василь Барна:

— Я почав захоплюватись Unity та GameDev, тому хочу вдосконалити свої знання у цій галузі та написати свою гру.

Пітер Раковський:

— На наступний рік я планую продовжувати співпрацю з Sales and Lead Generation Teams у США. Моя мета — розширити нашу нову Insurance практику, підписати нові договори. Робота зі страховою практикою була дуже цікавою та захоплюючою, і я впевнений, що вся наша наполеглива робота окупиться до кінця року.

Побажання львівському центру та колегам

Василь Пасічник:

— Львівському центру бажаю стати потужним інноваційним хабом і роботодавцем №1 на ІТ-мапі Львова. Колегам — класних проектів і максимум задоволення від роботи

Денис Дугін:

— Хочу побажати львівському центру розробки DataArt підтримувати ідею — люди в першу чергу. Колегам — більше користуватися внутрішніми ініціативами. Ми маємо групи походів у гори, пейнтболу, настільних ігор, купу технічних ком'юніті тощо. Шукайте споріднених духом людей та розвивайтеся!

Федір Кантур:

— Бажаю львівському офісу подальшого розвитку та зростання, а головне — не втратити того відчуття затишку та комфорту, яке сьогодні створюють колеги з команди BackOffice. 

  

Пітер Раковський:

— З днем​​ народження, DataArt Львів! Це — найкрутіший і найбарвистіший офіс, у якому я колись працював. Мені з колегами пощастило працювати у такій дивовижній атмосфері. Сподіваюсь, як тільки закінчиться карантин і ми зможемо повернутися до офісу, ми зробимо неймовірну вечірку, щоб відзначити шосту річницю нашого центру розробки!

  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    31 грудня