Херсонський центр розробки DataArt відзначив 13 років

12 лютого 2020
Херсонський центр розробки DataArt відзначив 13 років
З 2007 року херсонський центр розробки DataArt утримує лідерські позиції серед IT-компаній міста, показує щорічну динаміку росту, впроваджує нові формати проведення IT-подій і бере активну участь у розвитку IT-галузі регіону.

Протягом останнього року херсонський центр розробки запросив у команду 82 співробітників, наразі в офісі працюють 230 колег.

Таке високе зростання в 2019 році обумовлене проведенням IT-шкіл, практикантських програм і об'єднанням з компанією Logicify.

За 13 років DataArt провів 15 безкоштовних IT-шкіл з різних технологій. У 2019 році вперше провели курс для автоматизаторів, де випробували новий підхід до відбору учасників: поєднали перевірку розмовної англійської та технічних навичок в одному інтерв'ю з експертами. Цей варіант відбору виправдав себе і в десятій школі тестувальників. Кращі випускники школи потрапили на практикантську програму, яка дозволяє за три місяці під керівництвом досвідченого ментора підготуватися до самостійної роботи в реальних проектах.

DataArt підтримує професійний розвиток колег за допомогою внутрішніх технологічних спільнот. Так у 2019 році в херсонському центрі розробки до діючих QA Manual, QA Automation, JS Community додалося нове .NET Community, створення якого ініціювали самі колеги. На зустрічах учасники обмінюються практичним досвідом і знаннями. Тренди останніх років стали причиною проведення ряду зустрічей для DevOps-фахівців, завдяки чому в Херсоні з'явилася  Cloud/DevOps-спільнота.

Взаємодія з подібними технологічними спільнотами в інших містах і виступи експертів херсонського центру розробки на конференціях MyWebTech і QA Open Conference у Миколаєві збільшили впізнаваність компанії DataArt.

За останній рік DataArt у Херсоні провів понад 30 IT-подій, зокрема завдяки регулярній взаємодії з партнерами — IT-компаніями міста, університетами та профільними освітніми організаціями.

Як партнер і учасник DataArt продовжує активно розвивати платформу IT HUB, що забезпечує ефективні комунікації між усіма рівнями IT-системи міста й області: роботодавці беруть участь у розробці профільних навчальних програм, у навчальних закладах викладають курси практикуючі фахівці з IT-компаній.

Дмитро Щедролосьєв, директор херсонського центру розробки DataArt, озвучив цілі на 2020 рік: “Наступного року ми ще більше співпрацюватимемо з університетами, розвиватимемо технологічні спільноти, експериментуватимемо з новими форматами IT-подій, продовжуватимемо стежити за трендами та популяризувати IT в регіоні. Також у планах — побудова комунікаційної структури для спілкування IT-фахівців різних компаній. І, безумовно, ми розширюватимемо технологічний спектр фахівців херсонського центру розробки та забезпечуватимемо стійке чисельне та кваліфікаційне зростання DataArt у Херсоні”.

DataArt — міжнародна компанія, розробник програмного забезпечення, яка ніколи не забуває, що працює з людьми та для людей.

Понад 20 років досвіду, сильні команди інженерів з різних країн, глибокі знання у різних галузях бізнесу та готовність вкладатись у професійний розвиток і освіту колег — все це дозволяє нам створювати нестандартні рішення, які покращують бізнес-процеси клієнтів і відкривають для них нові ринки. Керуючись принципом “Люди — понад усе”, ми працюємо з замовниками будь-якого масштабу, не обмежуючи вибір технологій і адаптуючись з розвитком їхнього бізнесу.

Ми поєднуємо глибоку технічну експертизу з людськими цінностями. Допитливість, співпереживання, довіра, щирість та інтуїція визначають суть компанії та взаємини з партнерами. Ці якості допомагають знаходити технологічні рішення, на які наші клієнти можуть покластися, та будувати багаторічні відносини, в які вони вірять.

  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    1 березня