Найкращі матеріали DataArt у липні

14 серпня 2019
Найкращі матеріали DataArt у липні
Список літератури для програміста-початківця, чи багато золота в радіоелементах і хто краще за всіх грає в Counter-Strike. Розібралися самі та розповідаємо вам.

ЕКСПЕРТНИЙ КОНТЕНТ

Робота в реальному проекті: поради програмістам-початківцям. Олег Мерінов, тімлід у DataArt, зібрав конкретні рекомендації для програмістів-початківців, що стануть у пригоді незалежно від технологічної спеціалізації. Все, про що потрібно пам'ятати, — у статті на сайті Типовий програміст.

Конференція Design Highway у Харкові: відео доповідей. Наприкінці червня DataArt провів у Харкові одноденну конференцію з дизайну. Анастасія Режепп, глава дизайн-студії DataArt, розповіла про всі доповіді у статті на DOU.

“UX, UI та метафізика дизайну”. На відео Михайло Постольний за півгодини проводить невеличкий екскурс в історію дизайну та пояснює метафізику ставлення користувача до того, що він бачить на моніторі.

22-Й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ DATAART

Тест “Згадати все: 22 питання про технології останніх 22-х років”. Щоб ви могли відчути себе старими разом з нами, ми приготували невеличкий тест. Всередині — 22 запитання про важливі (на наш смак, звісно) події зі світу IT та сучасних технологій з 1997 по 2019 роки.

Як це було. Декілька історій, завдяки та всупереч яким DataArt із маленької кімнати в Петербурзькому університеті ІТМО виріс до 10 країн і майже 3000 фахівців: про “Доширак”, виконавчого директора та пенсію.

Довга історія з короткими рукавами. Щороку на день народження DataArt ми даруємо колегам футболки. Разом з колегами з першого центру в Пітері згадуємо історію наших футболок та як вигадували дизайн деяких із них.

Вся правда про корпоративи DataArt. Як ми stay true та make a splash — у картинках.

IT MUSEUM

Коли на кожного програміста було 15 хвилин машинного часу. Анатолій Слюсар, який розпочинав кар'єру в обчислювальному центрі Ленінградського обкому КПРС, згадує в нашому блозі на Хабрі, як працювали програмісти 1980-1990-х і дає оцінку ЄС ЕОМ.

Розпакування! До Музею DataArt приїхав новий унікальний експонат — тестовий зразок персонального комп'ютера “Радіо-86РК”, призначеного для збирання радіоаматорами. Палець вгору, дзвіночок!

Почому золото в радіоелементах? У 9-му класі Гліб Ніцман, ідеолог нашого музею, став завсідником ленінградських товкучок, щоб зібрати свій перший комп’ютер.

Американські “шпроти”. В колекції музею — кілька десятків модемів, серед яких — два апарати американської фірми US Robotics. Розглядаємо улюблені пристрої адміністраторів мереж BBS і Фідонет на Habr і згадуємо звук діалапу!

ВНУТРІШНЯ КУХНЯ

Зробили додаток, яким користуємося самі. PaperApp — додаток про людей та міста, такий путівник / записна книжка, яку ви робите самі або разом з друзями. Розповідає Женя Єфімов.

Rage quit. У червні пройшов перший чемпіонат DataArt із Counter-Strike: 50 учасників із п'яти країн, пряма трансляція з живим коментарем. Спойлер: переміг .NET.

ҐІК-КУЛЬТУРА

Базінга! Сумуємо за улюбленим серіалом “Теорія великого вибуху” та в довільному порядку переглядаємо старі епізоди. Вибрали 10 цитат, які можуть стати у пригоді в розмовах з колегами та замовниками.

КАРТИНКИ

Три найкрутіші фото липня в інстаграмі, за версією наших підписників, — ось ці.

Гості в офісі від Ані з Одеси

Відрядження здорової людини від Тані з Лондона

Будні рюкзака-мандрівника від Стаса з Дніпра

 

До зустрічі за місяць. У наступному випуску розповімо, що цікавого випускав DataArt у серпні.

DataArt у Facebook, Instagram, Telegram. Приєднуйтесь!

  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    19 листопада
  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    18 листопада
  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    10 вересня