Proggy-Buggy Contest за сім років зібрав близько пяти тисяч учасників з усього світу

Proggy-Buggy Contest за сім років зібрав близько пяти тисяч учасників з усього світу
30 жовтня DataArt провів сьому міжнародну олімпіаду зі спортивного програмування Proggy-Buggy Contest 2021. Цьогоріч олімпіада проходила у гібридному форматі: усі бажаючі мали розв'язати 13 задач за 42 хвилини в онлайн-режимі, а учасники з Нур-Султану, Алмати та Єревану мали можливість завітати до центрів розробки DataArt та взяти участь офлайн.

Статистика 2021 року:

  • 26 країн (Україна, Росія, США, Мексика, Австрія, Казахстан, Іспанія, Болгарія, Аргентина, Вірменія, Парагвай, Уругвай, Швецарія, Колумбія, Болівія, Корея, Великобританія, Перу, Грузія, Польща, Франція, Ірландія, Німеччина, Непал, Ізраїль, Чехія).
  • Близько 100 міст.
  • 1938 реєстрацій.

Цього року ми впереше провели додатковий турнір навесні (Proggy-Buggy Towel Contest 2021!), щоб дати змогу всім бажаючим потренуватися на наших задачах та підготуватися до офіційних осінніх змагань.

Ще однією чудовою новиною стало те, що студенти з України (переможці та учасники олімпіади) отримують додаткові бали в рейтингу студентів та підвищують шанси на здобуття максимальної стипендії.

Приємно зазначати, що популярність олімпіади зростає. Так, минулого року ми вийшли у фінал премії HR-Brand у номінації «Світ». Доволі стрімко збільшується кількість бажаючих взяти участь у змаганнях (у 2019 році — 500 учасників, у 2020-му — трохи більше 1000, у 2021-му — майже 2000 учасників). До того ж участь у змагання беруть не лише школярі та студенти, а й викладачі вишів та тренери шкільних і студентських команд зі спортивного програмування.

За сім років існування Олімпіади ми зібрали близько п’яти тисяч учасників з різних країн світу. Це ставить пред нами нові виклики та вимагає постійного вдосконалення процесу організації змагань і умов задач.

Щодо результатів, у категорії Professionals особливих несподіванок не було. Перша десятка рейтингу кожного року є стабільною — команди з Харкова, Львова, Одеси та Києва. Це дійсно досвідчені учасники міжнародних олімпіад із програмування. Доволі несподіваною вийшла теблиця переможців у категорії Amateurs. Призові сходники посіли здебільшого дебютанти цього року та олімпіади Proggy-Buggy Contest взагалі.

Категорія Professionals

🏆 Почесне перше місце:

Командний залік: команда [KhNURE] Energy is not over (Харків, Україна).

Індивідуальна участь: Роман Білий (Львів, Україна).

🏆 Почесне друге місце:

Командний залік: команда LNU dyki levy (Львів, Україна).

Індивідуальна участь: Євген Задорожний (Одесса, Україна).

🏆 Почесне третє місце:

Командний залік: команда HlebKolbasa&Gvozdi (Київ, Україна).

Індивідуальна участь: Михайло Пригара (Одеса, Україна).

 

Категорія Amateurs

🏆 Почесне перше місце:

Командний залік: команда Fibonacci_squad (Ужгород, Україна).

Індивідуальна участь: Олександр Гаврилов (Ужгород, Україна).

🏆 Почесне друге місце:

Командний залік: команда Team Spirit (Воронеж, Росія).

Індивідуальна участь: Левон Согоян (Єреван, Вірменія)

🏆 Почесне третє місце:

Командний залік: команда “sonsOfPapich” (Львів, Україна)

Індивідуальна участь: Євген Беркунський (Миколаїв, Україна).

 

Додаткові номінації:

Приз за перше правильне розв’язання задачі: Dmytro Hrynyshyn (Категорія — Professionals), (Львів, Україна) — Problem C, time = 00: 13s

Приз за найкоротшу відповідь на задачу, що має розв’язання: команда “Charming_Prayers” (Категорія — Amateurs), (Харків, Україна) — Problem A, size = 50.

Приз за першу правильну відповідь на задачу, що не має розв’язання: Dmytro Hrynyshyn (Категорія — Professionals), (Львів, Україна) — Problem C, time = 00: 13s

Заохочувальний приз команді, яка набрала найбільшу кількість штрафних балів: команда “NULP_Dezhavyu” (Категорія — Professionals), (Львів, Україна)

Таблицю результатів можна переглянути за посиланням. Наразі завдання 2021 року доступні для дорозвязання. Умови задач, а також усю детальну інфоомацію про оліміпіаду можна знайти на сайті Proggy-Buggy.

Фото

  • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
    31 грудня