Say Hi to Dialogflow — у Львові відбудеться IT talk про Conversational UI

Say Hi to Dialogflow — у Львові відбудеться IT talk про Conversational UI

ЗУСТРІЧ СКАСОВАНО.

DataArt Lviv анонсує зустріч IT talk, яка відбудеться 22 травня. Вона буде цікава тим, хто робить першi кроки у створеннi додаткiв для платформи Google Actions.

Антон Валюх, Senior Android Developer та тімлід (DataArt Dnipro), представить доповідь “Conversational UI: Say Hi to Dialogflow”.

Це доповідь про основи Dialogflow – сервісу Google, котрий дає можливість створювати додатки для голосових асистентів та чат-ботів.

У практичній частині доповіді ми покажемо головні компоненти Dialogflow та їхню взаємодію між собою.

Також поговоримо про конвертацію мобiльного додатку, що дає можливість бронювати візит до терапевта у додаток-асистент для платформи Google Assistant. На цьому прикладі ми побачимо, як можна проектувати та створювати агентів за допомогою інструменту Dialogflow.

Антон Валюх

Senior Android Developer та Team Leader (DataArt, Dnipro). В IT-індустрії дев'ять років, з яких вісім пише під Android. Зараз, окрім Android, також цікавиться розробкою чат-ботів, голосових асистентів, рішень в галузі IoT та машинного навчання. Щодо останнього, то з-поміж його розробок «для душі» - науковий проект про пошук зображень за контентом за допомогою штучних нейронних мереж та машинного навчання. Вірить у майбутнє, у якому аплікації знають, що потрібно користувачеві, краще за самого користувача.

Місце проведення: Львів, вул. Героїв УПА 80, ITEAHub.

Дата та час: 22 травня, 19:00.

Квитки: goo.gl/vtnAuY