У DataArt Kharkiv пірнули в бізнес-аналітику

У DataArt Kharkiv пірнули в бізнес-аналітику
У харківському центрі розробки пройшов Deep Diving: Information architecture для BA з глибоким зануренням у практику використання Information Architecture для організації, зберігання, доступу та пошуку інформації.

СПІКЕРИ

Ігор Ямшанов, PhD, Senior Business Analyst, Lead BA @ Media & Entertainment Practice, DataArt (бізнес-аналітик з 10-річним стажем, спікер українських і міжнародних конференцій, ментор): “Занурення пройшло, на мій погляд, успішно та стало цікавим за наступних причин:

 • багато учасників із практичною спрямованістю;
 • спільна підготовка з Людмилою — ми змогли агрегувати досвід і дати учасникам ще більше;
 • бажання учасників розібратися, що було помітне відразу, мотивує продовжувати серію занурень;
 • а ще було приємно в перервах просто поговорити з колегами про різне, а не тільки про бізнес-аналіз.

Дякую всім причетним!”

Людмила Гулик, Project Manager / System Analyst, PhD (бізнес-аналітик з 2006 року, з великим досвідом впровадження великих технічно складних проектів з нуля): “Щиро дякую за активну участь — вона допомогла зробити занурення більш цікавим, а пояснення — більш зрозумілими (коли бачиш новий інструмент, все досить заплутано). Мені дуже сподобалося, що кожна команда мала свої підходи до розв'язання поставленої задачі, та в результаті особисто я побачила декілька реально дуже крутих моментів у запропонованих розв'язаннях.

Що є дуже важливим — всі команди активно обговорювали розв'язання інших команд, що дозволило нам повною мірою емулювати реальне обговорення з потенційними замовниками. А це, у свою чергу, показало, наскільки побудова інформаційної архітектури допомагає на проектах при виявленні не лише заздалегідь озвучених вимог, але й прихованих. Маю велику надію, що учасники, які дійшли до фіналу, оцінили інструментарій та будуть активно використовувати його у проектах”.

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ

“Професійна підготовка, конструктивне проведення, динамічна взаємодія, практична прокачка скілів. Маса приємних вражень і корисних знань!”

“Все прекрасно — тренери чудові, хочу більше таких подій”.

“Цікава оглядова лекція, що зібрала воєдино різноманітні знання. З одного боку, всі представлені матеріали не є новим, і досвідчений бізнес аналітик використовує їх у своїй роботі в тій чи іншій мірі. З іншого — можливість поглянути на результат своєї роботи більш широко є дуже корисною, як мінімум для того, щоб правильно позиціонувати об'єкт своєї роботи зацікавленим особам, зокрема керівництву.

З приводу практичної частини — цікавий досвід роботи в команді з абсолютно незнайомими раніше людьми. Це розширює навички, знання та досвід, що є особливо корисним для бізнес аналітиків, які звикли працювати самостійно”.

Презентація: SlideShare.

Фото: Facebook.

 • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
  19 листопада
 • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
  18 листопада
 • Україна, Remote.UA; Україна, Дніпро; Україна, Київ; Україна, Львів; Україна, Одеса; Україна, Харків; Україна, Херсон
  10 вересня