У Львові QA-інженери розмовлятимуть про Fiddler, Postman та Performance Testing

26 березня 2018
У Львові QA-інженери розмовлятимуть про Fiddler, Postman та Performance Testing
DataArt запрошує QA-інженерів Львова на зустріч IT talk, яка відбудеться 11 квітня. Ми поговоримо про такі інструменти для API-testing як Fiddler та Postman, а також розберемось, як знайти приховані загрози проекту за допомогою Performance Testing.

Віталій Ковалюк, Automation QA Engineer, представить доповідь «Fiddler та Postman  неймовірні інструменти для API-testing».

Що таке Fiddler та які інструменти в ньому заховані? На основі реальних історій з життя ми дізнаємось, які баги можна знайти за допомогою цього інструменту, та чому він є обов'язковим в Exploratory Testing.

У другій частині поговоримо, як створити тести на базі Postman, та чому цей інструмент ідеально підходить для Smoke Testing. На десерт переглянемо демо зі створення API-тестів за допомогою Postman.

Після кавоперерви QA Engineer Лілія Кісельова виступить з доповіддю «Performance Testing: як знайти приховану загрозу проекту».

Ми розберемо, які види навантажувального тестування найчастіше проводяться у розробці та як реалізувати їх на Visual Studio. Тізер: ми спростуємо міф, що це — те ж саме, що й Selenium-тести.

Дізнаємось, як аналізувати Backed-характеристики на Windows, Linux та Azure, які між ними відмінності і нюанси. А також з’ясуємо, які проблеми, непомiтнi при мануальному тестуваннi, можна знайти за допомогою Performance-тестів.

Про доповідачів

Віталій Ковалюк, Automation QA Engineer, DataArt. Працює в ІТ 4 роки. Розпочинав кар'єру як Manual QA, але з часом перейшов на напрямок автоматизованого тестування. У його Automation-скарбничці — проекти Education та Healthcare-практик. Вірить, що проблеми — це тільки ситуації, в котрих люди не хочуть шукати вирішення.

Лілія Кісельова, QA Engineer, DataArt. Свою кар'єру розпочала 6 років тому як Manual QA Engineer у DataArt, останній рік займається Performance Testing. Має досвід тестування веб-, мобільних додатків та тестування їхньої продуктивності. Вважає, що продуктивність аплікацій критично важлива для залучення нових та утримання старих користувачів. Тому прискіпливо ставиться до кожної баги як QA і як користувач. У вільний час активно подорожує.

Програма

18:30–19:00 Реєстрація
19:00–19:55 Виступ Віталія Ковалюка
19:55–20:10 Кавоперерва
20:10–20:55 Виступ Лілії Кісельової

Місце проведення: офіс DataArt (вул. Смаль-Стоцького, 1, поверх 5).

Квитки: goo.gl/2k4EpP