У Львові відбувся IT Talk для DevOps-інженерів

У Львові відбувся IT Talk для DevOps-інженерів
У львівському центрі розробки DataArt відбулась зустріч IT Talk для DevOps-інженерів. Разом із нашими спікерами Олександр Сніговий (Senior DevOps Engineer, DataArt Kherson) та Вадим Діденко (Technical Architect) говорили про різницю між Kubernetes в Google Cloud Platform та Amazon Web Services, а також дискутували про досвід реалізації кастодіального кріптосервісу на AWS.

 

Олександр Сніговий ( Senior DevOps Engineer, DataArt Kherson):Я акцентував на різниці між Kubernetes в Google Cloud Platform та Amazon Web Services. Ми не заглиблювались в нутрощі Kubernetes. Cloud — це тренд, який ще кілька років буде тільки рости і рости. Переїзд до хмари і між хмарами роблять на усіх нових проектах і майже на кожному старому. Такий перехід не завжди проходить легко, можуть виникати проблеми. Аудиторія під час моєї доповіді була активною і питання ставили саме через ці нюанси. Рано чи пізно DevOps спеціаліст матиме цей челендж, тому кожен хотів дізнатись якнайбільше. Спілкування із учасниками зустрічі пройшло круто

 

Вадим Діденко (Technical Architect) : “Ми говорили про AWS та AZURE у побудові BLOCKCHAIN-рішень. Я ділився власним досвідом реалізації кастодіального кріптосервісу на AWS, а також разом із колегами розглянув будову кріптосервісу з мультіпдписом. Вирішив обрати саме цю тему, бо вона актуальна не тільки новизною, а й затребуваністю. Чимало учасників зустрічі ставили мені запитання, ми дискутували щодо рішень кейсів, аналізували плюси та мінуси хмар при реалізації кріптосервісів. Було цікаво поспілкуватися із DevOps колегами, все пройшло круто. Дякую за зустріч”.

 

Фото: Flickr